O nas

Pierwsze neo bistro na Śląsku! Fuzja tradycji i nowoczesności!
Bistro “Cztery kąty i smak piąty” położone jest w zielonej części Katowic, pomiędzy Brynowem i Piotrowicami. Mimo, że zlokalizowane zaledwie 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia dystans od wielkomiejskiego zgiełku, pozwalając jednocześnie cieszyć się prawdziwym spokojem w otoczeniu smaków, które zaspokoją nie jedno podniebienie.
Nasze menu to tradycyjne potrawy oraz ich połączenie z kuchnią międzynarodową. Nie boimy się wyzwań - mieszamy znane od lat techniki gotowania, doprawiając je szczyptą nowoczesności, bierzemy to co najlepsze z lądu i wody. Zaskakujemy fuzją smaków!
Niebanalne wnętrza. Wiemy jedno - jemy oczami. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że oprócz przyciągnięcia Was smakiem, chcemy by wizyta w naszej restauracji była ucztą dla wszystkim zmysłów. Zadbaliśmy, aby nasz eklektyczny wystrój - łączący w sobie nowoczesne rozwiązania z naturalnymi materiałami - zapewniał każdemu dobry nastrój i poczucie swobody. Harmonia wnętrza sprawi, że bezpretensjonalność zapanuje zarówno podczas codziennego lunchu, eleganckiego spotkania czy zorganizowanego specjalnie dla Was przyjęcia okolicznościowego.
Atmosfera. Cztery kąty to nie tylko miejsce z pyszną kuchnią i klimatycznym wnętrzem, ale również niepowtarzalną atmosferą. Dzięki zgranemu zespołowi profesjonalistów, nasze bistro jest pełne dobrych emocji i uśmiechu. Będąc u nas, możecie być pewni jednego. To będzie podróż kulinarna! Będziecie degustować dań oraz dowiecie się więcej na temat składników, z skąd pochodzą nasze produkty i jakie mają właściwości odżywcze.   
Autorska kuchnia ze zmiennym menu. Serwujemy dania a’la carte, autorskie menu i specjalną ofertę lunchową. Kuchnię polską z międzynarodowymi inspiracjami. Niektórzy mówią o nas, że jesteśmy “kopalnią kulinarnych inspiracji”. Gotujemy w rytmie natury opierając się na sezonowych produktach i lokalnych składnikach. Naszą kuchnię zaopatrujemy u selekcjonowanych dostawców, dbając, by to co trafia na Wasze talerze było świeże i najlepszej jakości. Dopełnieniem oferty jest szeroki wybór piw rzemieślniczych,wyselekcjonowanych win ze Starego Kontynentu oraz mocnych alkoholi.
Dla nas najważniejszy jest SMAK. Piąty smak.

Zobaczcie co o nas piszą.