Imprezy

Bistro cztery kąty i smak piąty to miejsce, które doskonale nadaje się do celebrowania ważnych momentów w życiu od spotkań w małym, rodzinnym gronie po duże imprezy. To idealny wybór na niebanalną randkę, rodzinny obiad z pociechami, czy spotkanie z przyjaciółmi.

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych gości. Każde wydarzenie przygotowujemy z niezwykłą starannością i precyzją pomagamy wybrać odpowiednie menu, wystrój oraz dopracować wszelkie istotne szczegóły. Hołdujemy zasadzie - klient nasz pan. Dlatego czekamy na wszelkie, nawet najbardziej indywidualne zamówienia, a każde jedno postaramy się przygotować z najwyższą dbałością o szczegóły. Pomożemy zorganizować imprezę okolicznościową, posłużymy radą i podzielimy się doświadczeniem, aby jedyną rzeczą, którą trzeba będzie zabrać ze sobą był wyłącznie dobry humor. Zapewniamy elastyczne menu dostosowane dla osób o różnych preferencjach żywieniowych oraz dwie sale, które łącznie mogą pomieścić 65 gości na miejscach siedzących lub około 120 gości stojących. Dzięki odpowiednio wydzielonym dwóm strefom wewnątrz lokalu oferujemy wiele możliwości aranżacji wnętrz.
Organizujemy imprezy i przyjęcia okolicznościowe: wesela, chrzciny, komunie, stypy, rocznice, śniadania i lunche biznesowe, imprezy firmowe, przyjęcia świąteczne, eventy, bankiety… i wiele innych.
Zapewniamy: urozmaicone i elastyczne menu, obsługę na najwyższym poziomie, stylową aranżację stołów i wnętrz, bezpłatny parking, bezprzewodowy i darmowy dostęp do Internetu, dyskretne miejsce dla spotkań biznesowych, ekran z możliwością podłączenia rzutnika.